NAUTIKA 830 – BAIA BLU

Styczeń 11 2020

NAUTIKA 830  – BAIA BLU

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, że nasza firma zdecydowała się na zakup Jachtu motorowego NAUTIKA 830.                                

  1. Nautika 830 to komfortowy sposób na spędzenie wakacji na mazurskich jeziorach. Daje możliwość pływania od pierwszych dni wiosennych, aż do jesiennych chłodów. Posiada twardy dach co zapewnia dobrą ochronę przed słońcem i deszczem. Na dachu  znajdują się panele  słoneczne które zabezpieczają prąd na jachcie  niezależnie od cumowania w portach. Właściwości nautyczne połączone z mocnym silnikiem 50 KM      ( śruba uciągowa , power trim) i sterem strumieniowym dają dużo radości z pływania tym jachtem.

Wnętrze zapewnia wygodę jak w domu. Jacht posiada dwie niezależne kabiny  oraz oddzielnie zamykaną toaletę z WC morskim i umywalką. Przeznaczony jest dla max. 6 osób (posiada 3 podwójne koje). Przestrzeń pod pokładem zapewnia dużą swobodę ruchów ( pełna wysokość stania) oraz jest wspaniale doświetlona (duże okna po obu stronach). Wewnątrz znajdują się 2 kabiny dwuosobowe (zamykane ) i dodatkowa koja rozkładana w mesie dla dwóch osób. Sterowanie tym jachtem ułatwia dziobowy silnik strumieniowy, a komfort bytowania zapewnia ogrzewanie, ciepła woda, lodówka,  pełni wyposażony kambuz (garnki, patelnie, sztućce, talerze, kubki , zlew z ciepłą wodą) oraz materace kokpitowe i dziobowe – pokład słoneczny.

Nautika dzięki nowatorskiej konstrukcji kadłuba jest bardzo stabilna i bezpieczna co sprawia że jacht ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów pływających z dziećmi – wysokie relingi burtowe pozwalają na bezpieczne przechodzenie po nadburciu.

KONTAKT

Write a Reply or Comment